رده محصول

تماس با ما

افزودن: No.8 Huicheng خیابان، Xizhang روستا، Qianqiao شهر، شهر Wuxi، جیانگ سو، چین

تماس با: Daisy Mao

تلفن: + 86-510-83233269

فکس: + 86-510-83233699

پست الکترونیکی: maojing@wuxiacp.com

نمایه شرکت

Wuxi ACP Steel Core Co.، Ltd یک شرکت پویا و نوآورانه است که به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک بین شرکت WuXi QianQiao Strip Steel Co.، LTD و آلمان شرکت ACP (Advanced Carrier Products) گروه HUEHOCO در آوریل 2008 تاسیس شد. بر اساس تجربه شرکت Wuxi QianQiao Strip Steel Co. Ltd در سال 1986 و تجربه جهانی HUEHOCO Group در زمینه توسعه، ساخت و فروش درجهای هسته ای برای سیستم های خودرو سازی خودرو که در بازار خودرو استفاده می شود، شرکت ما اولین گزینه برای مشتریان محلی شما است. صنعت اکستروژن.

Wuxi ACP دارای فن آوری پیشرفته در آلمان در قالب یک دستگاه برش و لیزر تحت کنترل CNC و سیستم های پیشرفته پیشرفته با سرعت پردازش بیش از 400 m / min برای انواع فلزات است.

Wuxi ACP در حال حاضر دارای 7 ماشین پرس خودکار و 3 سیستم پیشرفته پیشرفته است. ظرفیت سالانه ما 100 میلیون متر برآورد شده است. ما طیف گسترده ای از طرح های Lanced و Stamped با استفاده از فلزات مختلف از جمله پروفیل های پوشش داده شده با مواد پیوند ارائه می دهیم.

ما گواهینامه های ISO9001 و ISO14001 در سال 2008، از طریق ممیزی نظارت در طول سال ها برای بهینه سازی سطح مدیریت، گواهینامه سیستم ISO / TS16949 در سال 2014 را تصویب کردیم که کیفیت محصول و مدل تولید را بر اساس استاندارد بین المللی اجرا کرد. ACP یک شرکت جدید و با تکنولوژی بالا است که محصول پیشرفته ای دارد و ACP نیز عضو CAAM است.

ما تمام طیف وسیعی از درج های فلزی هسته ای و مهر و موم را تولید می کنیم. درج های فلزی هسته در سراسر جهان در سیستم های ردیابی خودرو استفاده می شود. ما از تمام فلزات معمولی از جمله فولاد نورد سرد و آلومینیوم استفاده می کنیم. هر نوع فلز می تواند به عنوان یک فلز بدون پوشش یا به عنوان یک بخش پوشش داده شده، شامل یک عامل باندینگ برای لاستیک از ترکیبات پلاستیکی. ما انواع طرح های مشترک را شامل می شود: تک و دو ردیف، فشرده سازی و انواع مختلف پروفیل های مهر شده. کارکنان با تجربه ما بر نیازهای مشتریان ما و ایجاد راه حل های مناسب و پایدار برای آنها.

ماموریت ما

ما تلاش می کنیم تا محصولات با بالاترین کیفیت و خدمات ارزش افزوده را برای حمایت از کسب و کار مشتری فراهم کنیم تا بتوانیم یک پیشرفت برابری ایجاد کنیم.

بر اساس فرهنگ سازمانی نوآوری و همکاری، ما تلاش می کنیم که یک شریک دائمی از مشتریانمان باشیم.

پیشنمایش شرکت 11111111.jpg

تماس با ما
فولکس واکسین Qianqiao نوار، با مسئولیت محدود

آدرس: No.8 Huicheng Avenue، Xizhang Village، Qianqiao Town، Wuxi City، Jiangsu، China

تلفن: +86-510-83233269

فکس: +86-510-83233699

ایمیل: maojing@wuxiacp.com

Copyright © Wuxi Qianqiao Strip Steel Co.، Ltd کلیه حقوق محفوظ است.