رده محصول

تماس با ما

افزودن: No.8 Huicheng خیابان، Xizhang روستا، Qianqiao شهر، شهر Wuxi، جیانگ سو، چین

تماس با: Daisy Mao

تلفن: + 86-510-83233269

فکس: + 86-510-83233699

پست الکترونیکی: maojing@wuxiacp.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
فولاد کربن با هزینه کم فولاد، کارایی گرم و سرد، استفاده از طیف گسترده ای از فولاد

در قرن بیست و یکم چین همچنین تحقیقاتی در فولاد کربن فوق الذکر انجام داده است. فولادهای کربنی فوق کربن سنگین بدون کاربید شبکه با یک روش آماده سازی مناسب به دست آمد. Superplasticity با سرعت بالا تغییر شکل نه تنها در درجه حرارت متوسط ​​و بالا. و در دمای اتاق خواص مکانیکی خوبی دارد. انتظار می رود که بخشی از فولادهای متوسط ​​و کربنی در تولید ابزار، سیمهای فولادی و قطعات ساختاری جایگزین شود، به طوری که عمر مفید آنها و استفاده از ویژگی های اتصال جامد حالت جامد در دماهای بالا و با خود و یا دیگر فلزات - مواد برای تهیه یک نوع جدید از مواد کامپوزیتی لایه لایه با کارایی بالا. این یک نوع مواد جدید با چشم انداز بزرگ صنعتی شدن است.

فولاد کربن بالا با درمان مناسب مناسب یا سرد با سخت شدن، مقاومت بالا و سختی، حد الاستیک بالا و حد خستگی، عملکرد برش قابل قبول است، اما عملکرد ضعیف جوشکاری و تغییر شکل پلاستیک سرد. با توجه به محتوای کربن بالا، ترک خوردگی هنگام رفع خستگی آسان است، بنابراین خنک کردن مایع بیشتر، استفاده از اجزای کوچک، خنک کردن روغن بیشتر است. چنین فولادی به طور معمول توسط خنک کردن یا نرمال کردن یا خنک کردن سطح سطح می شود. به طور عمده در تولید چشمه ها و قطعات لباس استفاده می شود. فولاد ابزار کربن عمدتا به عناصر آلیاژی فولاد با کربن پیوست نمی شود، فولاد ابزار همچنین هزینه پایین، کارایی گرم و سرد و استفاده از طیف گسترده ای از فولاد است.

فولاد کربن بالا با درمان مناسب مناسب یا سرد با سخت شدن، مقاومت بالا و سختی، حد الاستیک بالا و حد خستگی، عملکرد برش قابل قبول است، اما عملکرد ضعیف جوشکاری و تغییر شکل پلاستیک سرد. با توجه به محتوای کربن بالا، ترک خوردگی هنگام تهی شدن آب آسان است، بنابراین استفاده از خنک کننده مایع دوگانه (خنک کننده آب + خنک کننده روغن)، بخش کوچکی از قطعات با استفاده از خنک کننده روغن. چنین فولادی به طور معمول توسط خنک کردن یا نرمال کردن یا خنک کردن سطح سطح می شود. به طور عمده در تولید چشمه ها و قطعات لباس استفاده می شود. فولاد ابزار کربن عمدتا به عناصر آلیاژی فولاد با کربن پیوست نمی شود، فولاد ابزار همچنین هزینه پایین، کارایی گرم و سرد و استفاده از طیف گسترده ای از فولاد است.


تماس با ما
فولکس واکسین Qianqiao نوار، با مسئولیت محدود

آدرس: No.8 Huicheng Avenue، Xizhang Village، Qianqiao Town، Wuxi City، Jiangsu، China

تلفن: +86-510-83233269

فکس: +86-510-83233699

ایمیل: maojing@wuxiacp.com

Copyright © Wuxi Qianqiao Strip Steel Co.، Ltd کلیه حقوق محفوظ است.