رده محصول

تماس با ما

افزودن: No.8 Huicheng خیابان، Xizhang روستا، Qianqiao شهر، شهر Wuxi، جیانگ سو، چین

تماس با: Daisy Mao

تلفن: + 86-510-83233269

فکس: + 86-510-83233699

پست الکترونیکی: maojing@wuxiacp.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ذرات PVC مواد فوق العاده بسته بندی و مواد تزئینی

ذرات پی وی سی در واقع مواد اولیه از ریخته گری پلاستیک PVC، مواد غیر بلوری است. در واقع، این مواد اغلب در اطراف ما هستند، اغلب ما می بینیم پوسته تجاری، بسته بندی الکترونیکی، برخی از بسته بندی مواد غذایی و غیره از ذرات PVC ساخته شده است. این مواد دارای مقاومت بالا، غیر قابل انعطاف، ثبات و دیگر ویژگی های با کیفیت بالا هستند، برای اکسیدان ها، عامل های کاهش دهنده و اسیدهای قوی دارای مقاومت خوبی هستند، اما این محصول باید از اسید سولفوریک متمرکز و سایر مواد خورنده و یا خوردگی باشد.

گلوله های PVC می توانند با استفاده از یک اکسترودر به شیلنگ ها، کابل ها، سیم ها و غیره اکسترودر شوند و با استفاده از ماشین قالب گیری تزریقی با قالب های مختلف، کفش های پلاستیکی، پد، دمپایی، اسباب بازی، قطعات خودرو و غیره می توانند ساخته شوند.

ذرات پی وی سی به همراه اصلاح کننده تاثیر و تثبیت کننده قلع آلی، با مخلوط کردن، رساندن، نورد کردن و تبدیل شدن به یک ورق شفاف. استفاده از ترموفرمینگ را می توان به ظروف شفاف نازک و یا بسته بندی خلاء ساخته شده است، مواد بسته بندی عالی و مواد تزئینی است.

ذرات پی وی سی با افزودن تثبیت کننده ها، روان کننده ها و پرکننده ها، پس از مخلوط کردن، اکسترودر را می توان از لوله های مخصوص، لوله های مخصوص شکل، سیلندر، لوله های فاضلاب، لوله های آشامیدنی، پوشش سیم و یا پله ها استفاده کرد. ورق های تقویت شده با فشار دادن داغ همپوشانی دارند، می توانند از ضخامت های مختلف ورق سخت ساخته شده باشند. ورق می تواند به صورت مورد نظر برش داده شود و سپس از الکترود PVC با جوشکاری هوا گرم به انواع مخازن، کانال ها و ظروف مقاوم در برابر مواد شیمیایی استفاده کنید.


تماس با ما
فولکس واکسین Qianqiao نوار، با مسئولیت محدود

آدرس: No.8 Huicheng Avenue، Xizhang Village، Qianqiao Town، Wuxi City، Jiangsu، China

تلفن: +86-510-83233269

فکس: +86-510-83233699

ایمیل: maojing@wuxiacp.com

Copyright © Wuxi Qianqiao Strip Steel Co.، Ltd کلیه حقوق محفوظ است.