رده محصول

تماس با ما

افزودن: No.8 Huicheng خیابان، Xizhang روستا، Qianqiao شهر، شهر Wuxi، جیانگ سو، چین

تماس با: Daisy Mao

تلفن: + 86-510-83233269

فکس: + 86-510-83233699

پست الکترونیکی: maojing@wuxiacp.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
لوله های فولادی جوش داده شده به طور گسترده ای در صنعت استفاده می شود، کیفیت بسیار بهبود یافته است

با بهبود مستمر کیفیت محصول، لوله فولادی جوش داده شده نه تنها به طور گسترده در لوله کشی لوله و لوله های فشار متوسط ​​در بخش های مختلف اقتصاد ملی بلکه در بین تولید دیگ بخار، نیروگاه های اتمی، شیمیایی، ساخت و ساز، تولید ماشین آلات، حفاری نفت و حمل و نقل خط لوله تحت فشار. تولید این نوع لوله های جوش داده شده از حد معمول نیازهای فنی لوله های مورد نیاز با کیفیت بالاتر سخت تر است.

با توجه به استفاده از نقاط، هدف کلی از لوله های فولادی جوش داده شده و درجه حرارت بالا و فشار با دود با لوله اغلب فولاد آلیاژی ویژه، ترک خوردگی جوش باید در روند جوشکاری در نظر گرفته شده و حل و فصل و مکانیک خواص عملیات جوش بر تغییرات بیش از حد تاثیر می گذارد.

با توجه به ضخامت دیواره لوله، نوار ساخته شده از نوار نسبتا نازک از مواد مانند نوار فولادی می تواند جوش با جوشکاری با فرکانس بالا. برخی از لوله های نازک دیواره را می توان با محافظت از گاز جوش. لوله ای که ضخامت دیواره آن بیش از 2 میلی متر است، می تواند با دست دستی جوش داده شود.

با توجه به اندازه قطر لوله، تنها یک قطعه جوشکاری و مکانیک قطر کوچک می تواند به لوله برای پیاده سازی هر دو طرف جوشکاری مته شود. جوش یک طرفه بر روی الزامات فن آوری جوشکار، می تواند از طریق تست توپ به دو دسته تشکیل شده و دو طرفه تشکیل دهد تا اطمینان حاصل شود که سطح مقطع عرضی از طریق توانایی و شکل جوش مطابق با الزامات طراحی است.

در حال حاضر رقابت بین صنعت مشابه در داخل و خارج از کشور شدید است. چطور خود را یک موقعیت شکست ناپذیر و در عین حال می تواند به بازار بین المللی نفوذ کند، واقعا نیاز به این دارد که کارآفرینان شجاع در مبارزه با خط مشی اصلاحات ایستادگی کنند. بسیاری از تولید کنندگان داخلی این روند توسعه را دیدند. در حالیکه تسریع در بازسازی تجهیزات جوشکاری موجود، آنها همچنین به تحقیق و توسعه محصولات جدید و معرفی فن آوری ها و تجهیزات جدید پرداختند.

تماس با ما
فولکس واکسین Qianqiao نوار، با مسئولیت محدود

آدرس: No.8 Huicheng Avenue، Xizhang Village، Qianqiao Town، Wuxi City، Jiangsu، China

تلفن: +86-510-83233269

فکس: +86-510-83233699

ایمیل: maojing@wuxiacp.com

Copyright © Wuxi Qianqiao Strip Steel Co.، Ltd کلیه حقوق محفوظ است.