رده محصول

تماس با ما

افزودن: No.8 Huicheng خیابان، Xizhang روستا، Qianqiao شهر، شهر Wuxi، جیانگ سو، چین

تماس با: Daisy Mao

تلفن: + 86-510-83233269

فکس: + 86-510-83233699

پست الکترونیکی: maojing@wuxiacp.com

محصولات با کیفیت بالا توصیه می شود: لوله های فولادی کربنی

محصولات با کیفیت بالا توصیه می شود: لوله های فولادی کربنی

مزیت محصول 1. در دیواره داخلی یا خارجی لوله فولادی معمولی، دستگاه جوش مقاوم در برابر سایش به طور مستقیم پوشیده از لایه مقاوم در برابر سایش از کربن بالا است. در مقایسه با جوشکاری دستی، جوش اتوماتیک پدیده لایه ی مقاوم در برابر سایش را نداشته و خدمات را بهبود می بخشد ...

Function

مزیت محصول

1. در دیوار داخلی یا خارجی لوله فولادی معمولی، دستگاه جوش مقاوم در برابر سایش به طور مستقیم پوشیده از لایه سایش کربن بالا است. در مقایسه با جوشکاری دستی، جوشکاری اتوماتیک پدیده لایه ای مقاوم در برابر سایش را از بین نمی برد و عمر مفید لوله مقاوم در برابر سایش را بهبود می بخشد.

2. می توان برش، شکل و جوش داده شود

3. مقرون به صرفه

4. افزایش طول عمر سیستم های لوله کشی

5. خرابی را کم کنید

6. کاهش هزینه های نگهداری و عملیاتی

7. برای اضافه شدن قدرت و دوام به دو طرف می توان با استفاده از پوشش جوش به کار برد

8. تولید را افزایش دهید

 

1. نمونه: ما می توانیم نمونه به عنوان درخواست شما ارائه دهد.

2. محصولات اطلاعات: به سرعت برای هر روش تماس پاسخ!

ما به صورت آنلاین باقی می ماند بنابراین هر گونه مشکلی در مورد محصولات ما می تواند برای شما در جزئیات پاسخ، زمانی که خاموش خط، لطفا به ما ایمیل ارسال، ما برای شما ASAP پاسخ دهید.

3. زمان تحویل: ما تیم ویژه خودمان داریم، می توانیم بهترین زمان تحویل را برای شما ترتیب دهیم.

4. تجربه صادرات بسیار: شرکت ما بیش از 30 سال در این زمینه شرکت کرده و ما تولید کننده هستیم.

 

مواد اولیه برای لوله های فولادی کربن هستند. بولت های لوله گرد برش داده شده و به یک بیل با طول حدود 1 متر فرآوری می شوند و برای گرم کردن توسط یک نوار نقاله به کوره فرستاده می شوند. بیلت به حرارت کوره فرستاده شد، دما حدود 1200 درجه سانتیگراد است. سوخت هیدروژن یا استیلن است. کنترل درجه حرارت کوره موضوع مهم است پس از لوله از طریق پانچ سوراخ فشار پخته می شود. به طور کلی دستگاه پر سر و صدا رایج ترین دستگاه حفاری غلتکی مخروطی است. این دستگاه پر سر و صدا دارای مزایای بهره وری تولید بالا، کیفیت محصول خوب، مقدار زیادی از سوراخ سوراخ، و می تواند انواع مختلفی از فولاد را پوشانده است. پس از سوراخ کردن، لوله دور سه رول نورد، نورد یا اکستروژن است. پس از اکستروژن برای برداشتن اندازه لوله. اندازه گیری ماشین از طریق چرخش سرعت بالا بیت مخروطی به حفاری فولاد جنبش، تشکیل فولاد. قطر داخلی لوله توسط قطر بیرونی بیت اندازه اندازه گیری تعیین می شود. پس از قطر لوله فولادی، به برج خنک کننده، از طریق خنک کننده اسپری، خنک کننده فولاد، آن را درست کنید. صاف کردن فولاد توسط نوار نقاله به آشکارساز فلز (یا آزمایش فشار آب) برای تست داخلی. اگر در لوله فولادی شکاف وجود داشته باشد، حباب و مسائل دیگر شناسایی شود. بازرسی کیفیت لوله، بلکه از طریق انتخاب دستی دقیق. پس از کنترل کیفیت لوله فولادی، رنگ بر تعداد، اندازه، تعداد تولیدات و غیره اسپری می شود. و توسط جرثقیل آویزان به انبار.


اگر شما با محصولات با کیفیت بالا ما را توصیه می کنید: لوله فولادی کربن، خوش آمدید برای خرید کیفیت و محصولات دقیق ساخته شده در چین از ما است. کارخانه ما همچنین تمامی نیازهای سفارشی شما را برآورده می کند.
Hot Tags: محصولات با کیفیت بالا توصیه می شود: فولاد کربن، چین، کارخانه، سفارشی، خرید، ساخته شده در چین
محصولات مرتبط
تماس با ما
فولکس واکسین Qianqiao نوار، با مسئولیت محدود

آدرس: No.8 Huicheng Avenue، Xizhang Village، Qianqiao Town، Wuxi City، Jiangsu، China

تلفن: +86-510-83233269

فکس: +86-510-83233699

ایمیل: maojing@wuxiacp.com

Copyright © Wuxi Qianqiao Strip Steel Co.، Ltd کلیه حقوق محفوظ است.